اگر قصد خریدن سیم جوش آهن دارید بازرگانی تهران نقره وارد کننده اصلی انواع سیم جوش مثل سیم جوش نقره  همچنین سیم جوش آلومینیوم و سیم جوش برنج  و سیم جوش مس و سیم جوش استیل است همچنین از دیگر محصولات بازرگانی تهران نقره می توان به گازهای برودتی برای سردخانه اشاره کرد تمام محصولات تهران نقره دارای گارانتی رسمی شرکتی می باشد و امکان ارسال به سراسر کشور را برای شما دارد برای سفارش عمده و یا تکی سیم جوش آهن می توانید با شماره های درج شده شرکت تماس بگیرید.

سیم جوش آهن

سیم جوش آهن

همانطور که از نام سیم جوش پیداست برای جوش خوردن قطعات مختلف فلزی استفاده می شود. سیم جوش ها سیم های فلزی هستند که از وسایل پر مصرف در جوشکاری می باشند. برای جوش خوردن قطعات فلزی باید سیم جوش ها حرارت ببینند.
برای پیوند زدن دو قطعه نیاز به یک ماده جوش دهنده هست که قطعات را به هم وصل کند. این ماده جوش دهنده یک سیم می باشد که فضاهای خالی بین قطعات را پر می کند. این ماده وقتی که حرارت میبیند باعث پر شدن فضای خالی دو قطعه می شود.
سیم جوش ها بدون روکش از ترکیبات شیمیایی ساخته می شوند. این سیم ها می توانند نفوذ در عمق جوشکاری را داشته باشند برای اتصال سازه های نازک نیز استفاده گردد.

 

ویژگی های سیم جوش آهن با کیفیت بالا

  • افزایش سرعت در جوشکاری قطعات فلزی
  • عدم تمیز کردن روی سطح فلزات جوش خورده
  • متصل شدن قطعات با دوام بالا
  • کمتر شدن عیوب جوشکاری از جمله پر کردن فضای خالی بین اتصالات

 

انواع سیم جوش آهن

سیم جوش های تو پودری(cored wires)

سیم جوش های تو پودری درسطوح قطعات بسیار تمیز  کار می کنند و جوش با دوام را ایجاد می کنند. سرعت جوشکاری در این نوع سیم جوش بالاست و هزینه آن پایین است و در فضای باز و با وزیدن باد به خوبی کار می کند. انتخاب یک سیم جوش مناسب، فرآیند جوشکاری تو پودری پروسه ای است که تمامی حالت های مختلف جوشکاری را کاور می کند.

سیم جوش co2:

ویژگی های این نوع سیم جوش راندمان بالا در حین کار، در آلیاژها و اندازه های متفاوت موجود می باشد. همچنین روی سطح قطعات جوش خورده جوشکاری یکنواخت و یکدست بدست می آید.

 

سیم جوش آهن

 

سیم جوش زیر پودری:

از مشخصات این نوع سیم جوش در انواع مختلف آلیاژی فولاد ضد زنگ، کم آلیاژ و بدون آلیاژ ساخته می شود. در این نوع سیم جوش هم سطح صافی از جوشکاری روی قطعات باقی می ماند.

سیم جوش تیگ:

این نوع سیم جوش بر بیس نیکل تولید می شود و در انواع آلیاژ ضد زنگ، بدون آلیاژ و کم آلیاژ تولید می شود. می توان برای جوشکاری صفحات نازک و ظریف تا لوله های تحت فشار را انجام داد. این نوع سیم جوش ها به علت محافظت از گاز آرگون از حوضچه مذاب روکش خاصی نداشته و معملا به عنوان پر کننده درز اتصال استفاده می شود. استفاده از این سیم جوش باعث یکنواختی و سطح صاف قطعه جوش خورده می شود.

 

قیمت سیم جوش آهن

قیمت سیم جوش آهن به عوامل مختلفی همانند کیفیت مواد مورد استفاده و چگونگی ساخت سیم جوش بستگی دارد. قیمت سیم جوش ها بر اساس مدل و درجه کیفیت و سایز و گرید و … در سیم جوش ها تاثیر گذار است. همچنین می توانید مناسب برای پروژه مورد استفاده خود مناسب ترین سیم جوش آهن با کیفیت بالا را انتخاب کنید. برای قیمت سیم جوش مورد نظر خود با مناسب ترین قیمت همواره با کارشناسان سایت در تماس باشید.

الکترود آهن