سیم جوش نقره

اگر قصد خرید سیم جوش نقره را دارید باید به شما بگوییم که همین الان وارد سایتی شده اید که وارد کننده ی اصلی انواع الکترود جوش نقره است.
تمامی محصولات آلمانی و ترک را با بهترین قیمت به بازار ایران عرضه میکند.
برای خرید محصول مورد نظر خودتون کافی است که با شماره های تماس بازرگانی تهران نقره تماس بگیرید.
علاوه بر الکترود نقره تهران نقره عرضه کننده سیم جوش آلومینیوم و سیم جوش برنجی نیز است.

سیم جوش نقره

محصولات

از جمله سیم جوش های بسیار پر کاربرد صنعتی می باشد که برای اتصالات دو قطعه از جنس نقره ، دو قطعه از جنس مس و دو قطعه ی غیر هم جنس فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. درصد به کارگیری نقره و خلوص نقره ی به کار رفته در این نوع سیم جوش ها می تواند از 0 تا 50 درصد متغیر باشد. هر چه درصد به کار رفته از نقره درون سیم جوش بالاتر باشد، اتصالات در برابر ارتعاش و ضربات گوناگون مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد.

از سیم جوش نقره در جوشکاری های گازی استفاده می شود. در اکثر مواقع در جوش کاری به جهت پر کردن منافظ بین اتصال دو فلز از الکترود و سیم جوش استفاده می شود. مگر اینکه بخواهیم اتصال کوچک یا به اصطلاح خال جوش بین دو فلز بزنیم. صحبت از درصد سیم جوش نقره شد، به عنوان مثال سیم جوش نقره 15 درصد در صنایع لوستر سازی ، یخچال سازی و … استفاده می شود.
از مزایای استفاده از سیم جوش نقره می توان به جوشکاری روان ، تولید دود کم ، قدرت اتصال بالا و مقامت بسیار زیاد اشاره کرد.

سیم جوش نقره دارای انواع مختلفی از جهت روکش می باشد که عبارتند از :

 سیم جوش نقره با روکش کادمیوم

کادمیوم را می توانیم در دسته بندی آلیاژ های لحیم کاری سخت نام ببریم. ویژگی روکش کادمیوم در این است که، در نقطه ی ذوب پایین، زمان کوتاه به ذوب رسیدن و مقاومت بالا در برابر خوردگی در طول زمان می باشد.

در زمان استفاده از این نوع سیم جوش نقره می بایست نکات ایمنی از جمله استفاده از ماسک مخصوص را رعایت کنیم. تا از آسیب های جدی به جوشکار جلوگیری کنیم.

و همچنین استفاده از این نوع سیم جوش نیازمند مهارت بالایی است. این نوع سیم جوش به صورت الکترودی و فیزیکی عرضه می گردد.

سیم جوش نقره

این سیم جوش ها از درصد ترکیبی موادی مثل ( نقره Ag که ماده ی اصلی به کار رفته در آن هاست ، روی Zn  ، مس Cu، کادمیوم Cd ) استفاده می شود. شما می توانید برای خریدی مناسب به نسبت نیاز خود با کارشناسان مجرب بازرگانی تهران نقره در انتخاب درست محصول مورد استفاده ی خود تماس حاصل فرمایید.

سیم جوش نقره با روکش بدون کادمیوم ( قلع )

با توجه به سمی بودن آلیاژ کادمیوم و احتمال بروز عوارض استفاده در هنگام جوش و یا آزاد شدن گاز سمی حتی بعد از عملیات جوش، بر اساس استاندارد
( En 1044 ) قلع را جایگزین کادمیوم کرده اند. قلع نسبت کادمیوم دارای نقطه ی ذوب بیشتر و صرف انرژی برای تولید حرارت بیشتر می باشد. با افزایش خلوص نقره می توانیم به درجه ی ذوب نزدیک به کادمیوم می رسیم. که استفاده از این سیم جوش هزینه ی بالا ولی از امنیت بالاتری برخوردار هستند. مواد به کار رفته شده در این نوع (  نقره Ag که ماده ی اصلی به کار رفته در آن هاست ، روی Zn  ، مس Cu و قلع و دیگر مواد ) استفاده شده است. موارد استفاده از سیم جوش نقره بدون کادمیوم به دلیل سمی نبودن و جریان الکتریکی بالا در صنایع غذایی و الکتریکی استفاده می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانی با کارشناسان تهران نقره در انتخاب محصول مورد نیاز خود تماس حاصل فرمایید.

سیم جوش نقره با روکش فسفر

یکی از پرکاربرد ترین جنس های روکش استفاده شده در جوشکاری آلیاژ و خالص فسفر می باشد. فسفر به عنوان تسهیل ککنده ی کار و روان کننده به کار می رود.
در این نوع الکترود نقره نیازی به فلاکس نیست. زیرا فسفر نقش اکسید زدایی از فلز پایه ی جوش کاری را انجام می دهد. از این نوع الکترود در اتصالاتی که فلز پایه آهنی استفاده نمی شود. از این نوع اتصالات در صنایع گرمایشی استفاده می شود. از این نوع الکترود ها به صورت تسمه و کلاف در بازار و موجودی انبار تهران نقره موجود است.
مخلوط به کار رفته در الکترود های نقره با روکش فسفردار (  نقره Ag که ماده ی اصلی به کار رفته در آن هاست ، فسفر P ، مس Cu و دیگر مواد ) استفاده شده است.

شما می توانید برای انتخاب با سرعت بیشتر و تخصصی تر با کارشناسان تیم تهران نقره تماس بگیرید.

جوش نقره چیست

در جوشکاری های گاز، قطعاتی از جنس نقره یا مس و یا قطعاتی که دارای درصد مختلفی از نقره می باشند از جوش نقره و سیم جوش نقره استفاده می شود. دلیل استفاده از این محصول تسریع بخشیدن در کار می باشد.

سیم جوش نقره 30 درصد

از سیم جوش نقره 30 درصد در بسیاری از صنایع کاربرد دارد که یکی از کاربردهای آن جوش فلز الماس می باشد. سیم جوش می تواند با توجه به نیاز و نوع کاربرد از 0 تا 50 درصد متغیر باشد و مورد استفاده قرار کیرد.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت سیم جوش نقره 30 درصد با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

تلفن : 77520084

تلفن : 77607928

سیم نقره

فروشگاه تهران نقره یکی از بزرگترین و معتبرترین فروشنده انواع سیم نقره در ایران از قبیل سیم نقره روکش دار می باشد که برای خرید سیم جوش نقره سایت تهران نقره به شما توصیه می شود. سیم نقره و یا سیم جوش نقره یکی از پرکاربردترین موارد در صنعت جوشکاری بوده و در صنایع مختلف از آن استفاده می شود.

پودر جوش نقره

برای روانسازی جوشگاری نقره از پودر جوش نقره استفاده می شود که برای تمیز کردن سطح و ایجاد اتصال مناسب به آن نیازمندیم  که در باعث بالابردن کیفیت نهایی در جوشکاری خواهد شد. پودر جوش نقره به دلایلی که گفته شد و بسیار کاربردی که دارد از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد، اگر قصد خرید پودر جوش نقره را دارید باید توجه داشته باشید که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد که توصیه ما به شما برای خرید این محصول فروشگاه تهران نقره می باشد چراکه دارای افراد مجرب با سابقه چند ساله در این زمینه می باشد.

قیمت سیم جوش نقره

انواع مختلفی دارد که یکی از آنها سیم جوش نقره روکش دار می باشد و دارای درصدهای مختلف نیز می باشد بنابراین قیمت ها با توجه به نوع محصول می تواند متفاوت باشد که برای اطلاع از قیمت سیم جوش نقره باید وارد سایت تهران نقره شوید و یا با این شماره تماس گرفته و در مورد محصول مورد نظر خود مشورت بگیرید.

سیم نقره روکش دار

از سیم نقره روکش دار از سالهای پیش مورد استفاده قرار می گرفته و امروزه نیز کاربرد بسیار زیادی در صنایع مختلف دارد که از محبوبیت بالایی نیز برخوردار می باشد. اگر بدنبال خرید سیم نقره روکش دار هستید باید از کیفیت محصول مطمئن شوید چراکه سیم نقره روکش دار می تواند بر محصول نهایی شما تاثر گذار باشد. شما می توانید برای خرید این محصول با کیفیت عالی به فروشگاهی همچون تهران نقره اعتماد نموده و سفارش خود را ثبت نمایید.

خرید سیم جوش نقره

برای خرید سیم جوش نقره می توانید در بازار و یا سایت های مختلف اقدام به خرید نمایید اما محصولی که از کیفیت خوبی برخوردار باشد و بتواند نیاز شما را به طور کامل برطرف نماید شاید خیلی محدود در بازار موجود باشد. که فروشگاه تهران نقره می تواند این نیاز را برای شما برطرف سازد، همانطور که گفته شد این شرکت دارای فعالیت طولانی مدت در این زمینه و تمامی موارد مرتبط بوده و پشتیبانی با افراد حرفه ای صورت می گیرد.