سيم جوش نقره 3٠ درصد روكشدار لوكاس

خرید سیم جوش نقره 30 درصد سيم جوش نقره 3٠ درصد دارای بهترین کیفیت خرید مستقیم از وارد کننده. مبدا:تركيه??

سيم جوش نقره نگين

مبدا:ايران?? وزن خالص:٢ كيلوگرم مورد استفاده جهت جوشكاري مس به مس،برنج،آهن

سیمجوش نقره نگین

مبدا: ایران?? وزن خالص: ۲ کیلوگرم مورد استفاده جهت جوشکاری مس به مس،آهن،برنج خواص: دارای استاندارد ایران و آلمان

اگر قصد خرید سیم جوش نقره را دارید باید به شما بگوییم که همین الان وارد سایتی شده اید که وارد کننده ی اصلی انواع الکترود جوش نقره است.
تمامی محصولات آلمانی و ترک را با بهترین قیمت به بازار ایران عرضه میکند.
برای خرید محصول مورد نظر خودتون کافی است که با شماره های تماس بازرگانی تهران نقره تماس بگیرید.
علاوه بر الکترود نقره تهران نقره عرضه کننده سیم جوش آلومینیوم و سیم جوش برنجی نیز است.

از جمله سیم جوش های بسیار پر کاربرد صنعتی می باشد که برای اتصالات دو قطعه از جنس نقره ، دو قطعه از جنس مس و دو قطعه ی غیر هم جنس فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. درصد به کارگیری نقره و خلوص نقره ی به کار رفته در این نوع سیم جوش ها می تواند از 0 تا 50 درصد متغیر باشد. هر چه درصد به کار رفته از نقره درون سیم جوش بالاتر باشد، اتصالات در برابر ارتعاش و ضربات گوناگون مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد.

از سیم جوش نقره در جوشکاری های گازی استفاده می شود. در اکثر مواقع در جوش کاری به جهت پر کردن منافظ بین اتصال دو فلز از الکترود و سیم جوش استفاده می شود. مگر اینکه بخواهیم اتصال کوچک یا به اصطلاح خال جوش بین دو فلز بزنیم. صحبت از درصد سیم جوش نقره شد، به عنوان مثال سیم جوش نقره 15 درصد در صنایع لوستر سازی ، یخچال سازی و … استفاده می شود.
از مزایای استفاده از سیم جوش نقره می توان به جوشکاری روان ، تولید دود کم ، قدرت اتصال بالا و مقامت بسیار زیاد اشاره کرد.

سیم جوش نقره دارای انواع مختلفی از جهت روکش می باشد که عبارتند از :

* سیم جوش نقره با روکش کادمیوم

کادمیوم را می توانیم در دسته بندی آلیاژ های لحیم کاری سخت نام ببریم. ویژگی روکش کادمیوم در این است که، در نقطه ی ذوب پایین، زمان کوتاه به ذوب رسیدن و مقاومت بالا در برابر خوردگی در طول زمان می باشد.

در زمان استفاده از این نوع سیم جوش نقره می بایست نکات ایمنی از جمله استفاده از ماسک مخصوص را رعایت کنیم. تا از آسیب های جدی به جوشکار جلوگیری کنیم.

و همچنین استفاده از این نوع سیم جوش نیازمند مهارت بالایی است. این نوع سیم جوش به صورت الکترودی و فیزیکی عرضه می گردد.

سیم جوش نقره

این سیم جوش ها از درصد ترکیبی موادی مثل ( نقره Ag که ماده ی اصلی به کار رفته در آن هاست ، روی Zn  ، مس Cu، کادمیوم Cd ) استفاده می شود. شما می توانید برای خریدی مناسب به نسبت نیاز خود با کارشناسان مجرب بازرگانی تهران نقره در انتخاب درست محصول مورد استفاده ی خود تماس حاصل فرمایید.

*  سیم جوش نقره با روکش بدون کادمیوم ( قلع )

با توجه به سمی بودن آلیاژ کادمیوم و احتمال بروز عوارض استفاده در هنگام جوش و یا آزاد شدن گاز سمی حتی بعد از عملیات جوش، بر اساس استاندارد
( En 1044 ) قلع را جایگزین کادمیوم کرده اند. قلع نسبت کادمیوم دارای نقطه ی ذوب بیشتر و صرف انرژی برای تولید حرارت بیشتر می باشد. با افزایش خلوص نقره می توانیم به درجه ی ذوب نزدیک به کادمیوم می رسیم. که استفاده از این سیم جوش هزینه ی بالا ولی از امنیت بالاتری برخوردار هستند. مواد به کار رفته شده در این نوع (  نقره Ag که ماده ی اصلی به کار رفته در آن هاست ، روی Zn  ، مس Cu و قلع و دیگر مواد ) استفاده شده است. موارد استفاده از سیم جوش نقره بدون کادمیوم به دلیل سمی نبودن و جریان الکتریکی بالا در صنایع غذایی و الکتریکی استفاده می شود.

 برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانی با کارشناسان تهران نقره در انتخاب سیم جوش نقره ی مورد نیاز خود تماس حاصل فرمایید.

*  سیم جوش نقره با روکش فسفر

یکی از پرکاربرد ترین جنس های روکش استفاده شده در جوشکاری آلیاژ و خالص فسفر می باشد. فسفر به عنوان تسهیل ککنده ی کار و روان کننده به کار می رود.
در این نوع الکترود نقره نیازی به فلاکس نیست. زیرا فسفر نقش اکسید زدایی از فلز پایه ی جوش کاری را انجام می دهد. از این نوع الکترود در اتصالاتی که فلز پایه آهنی استفاده نمی شود. از این نوع اتصالات در صنایع گرمایشی استفاده می شود. از این نوع الکترود ها به صورت تسمه و کلاف در بازار و موجودی انبار تهران نقره موجود است.
مخلوط به کار رفته در الکترود های نقره با روکش فسفردار (  نقره Ag که ماده ی اصلی به کار رفته در آن هاست ، فسفر P ، مس Cu و دیگر مواد ) استفاده شده است.

شما می توانید برای انتخاب با سرعت بیشتر و تخصصی تر با کارشناسان تیم تهران نقره تماس بگیرید.

پودر جوش نقره