سیم جوش مسی

یکی از روش هایی که برقرار کردن اتصال میان لوله های مسی استفاده میشود. جوشکاری به وسیله سیم جوش مسی است. و به عنوان فیلرجوشکاری لوله های مسی را مورد استفاده قرار می دهند.جوشکاری با سیم مفتولی یک روش پرکاربرد است. در جوشکاری گاز در صنعت های مختلف فلزی هست. در صورت اندازه نبودن لبه های قطعات برای پر کردن درز های جوش و صاف بودن و لهیدگی لبه های قطعه می توان برای جبران کردن کمبود ماده پر کننده به ندرت از مفتول مسی استفاده کرد. و لازم به ذکر است در جوشکاری از مفتول استفاده نمی شود. مگر برای این که فقط نیازمند خال جوش زدن قطعات به یکدیگر باشیم. براساس جنس موادی که مورد نیاز هست باید مفتول مناسب اون کارو انتخاب کنیم.

در چه جاهایی میتوانیم از لوله های مسی استفاده کنیم؟

برای ساخت مدار سرمایشی در سرد خانه ها از لوله هایی با جنس مس برای اتصال تجهیزات و سیستم ها با یک یکدیگر مورد استفاده قرار میگیرد .بخش های نیاز به اتصال را با لوله های مسی در سردخانه ها به صورت عمده*اواپراتور* کندانسور و یا شیرآلات هستند. از نظر مواد به کار رفته برای این قطعات * با سه نوع اتصال میشود این کارا کرد نوع اول مس با مس*نوع دوم مس با برنج و نوع سوم مس با آهن در سرد خانه ها استفاده می شود و وجود دارد.برای جوش کاری این نوع باید از روش جوشکاری هواگاز استفاده کرد.
سیم جوش مسی مورد استفاده قرار گرفته نیز با شکل هایی مانند مفتولی یا تسمه ای  یا رینگی و پولکی است و از نوع مصرفی هستند.
امروزه دستگاه مخصوص جوشکاری لوله به صورت کیت اکسیژن  گاز جوشکاری عرضه می شود. و امکان برای ایجاد شعله ثابت و تنظیم کردن شعله و دما را فراهم می کنند.
سیم جوش مسی تهران نقره

سیم جوش مسی دارای کادمیم:

سیم جوش مسی دارای کادمیم پایین ترین دمای جوش * بازه ذوب کم و دارای سیالیت منحصر به فرد است. آلیاژ به کار رفته این سیم جوش مسی
دارای استحکام مکانیکی بالا بوده و در برابر خوردگی در محیط دارای کلر و گوگرد و بخار مقاومت بسیار بالایی دارد. بخارات کادمیم دارای مواد سمی خطرناک است. و باید صرفا در محیط هایی که از تهویه هوای مناسب برخوردار هستند مورد استفاده قرارد بگیرد.

سیم جوش مس بدون کادمیم :

همون طور که سیم جوش دارای کادمیم موجود است. نوع بدون کادمیم آن هم موجود است. این نوع سیم جوش برای جایگزین سیم جوش دارای کادمیم مناسب هستند. این سیم جوش مسی بخارات سمی از خود تولید نمی کند. و همینطور داری درصد  بالاتری از نقره است. آلیاژ های به کار رفته در این سیم جوش مس دارای سیالیت متوسط و بازه ذوب بیشتری است. و در مقایسه با سیم جوش مس که از کادمیم برخوردار است.

سیم جوش مسی دارای فسفر:

آلیاژ های مس – فسفر دارای ویژگی و انواع قابلیت ها در عملیات جوشکاری است. فسفر درصد فلز مس رو کم میکند. و از اکسید شدن فلز نقره جلوگیری میشود.
آلیاژ مس و فسفر و همینطور مس نقره فسفر برای جوشکاری با مس خالص خود فلاکس می شوند .کم شدن فسفر و زیاد شدن نقره بر روی سیالیت آلیاژ جوشی اثر گذار است. آلیاژ ها با فسفر بالا به شدت سیال بوده است. اما با فسفر پایین تر و نقره زیاد در بازه گسترده تری رفتار پلاستیک دارد.

 جوش مس

جوش مسی و آلیاژهای آن به طور گسترده در ساخت و سازها بویژه در تجارت برق و لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرد، بهترین طریقه جوشکاری مس، جوشکاری با اکسیژن می باشد.

سیم جوش مس

یکی از مواد لازم و پرکاربرد برای اتصال لوله های مسی، سیم جوش مسی برای جوشکاری می باشد و به عنوان فیلر جوشکاری لوله مسی استفاده می شود.

سیم جوش لوله مسی

سیم جوش لوله مسی به عنوان ماده ای برای پرکردن دو قطعه مسی یا جوشکاری استفاده می شود این ماده از مفتول ها در صنایع مختلف جهت فرایند جوشکاری با گاز استفاده می شود.

قیمت سیم جوش مس

با تغییر قیمت در محصولات قیمت سیم جوش مسی نیز در طول سال قابل تغییر خواهد بود با این حال گروه تهران نقره با قیمت های بسیار عالی می تواند این محصول را به شما ارائه دهد، برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.
77520084

جوش نقره لوله مسی

برای جوشکاری لوله مسی از و شیرآلات و اتصالات برنجی از سیم جوش با درصد نقره از 25 تا 30 درصد استفاده می شود که کاربرد زیادی در صنایع مختلف دارد.

قیمت سیم جوش لوله مسی

به دلیل نوسانات قیمت برای اطلاع از قیمت و خرید سیم جوش نقره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید
77520084
77607928

جوش مس به آهن

به کمک سیم جوش مس و جوش مس می توان از آن در جوش آهن استفاده کرد که کاربرد زیادی دارد و این روش نیاز به متخصص دارد.

خرید سیم جوش مس

سیم جوش نقره همیشه می تواند دستخوش تغییر درقیمت باشد اما شما می توانید برای خرید سیم جوش نقره از بارزگانی تهران نقره به راحتی با قیمتی مقطوع این محصول را سفارش دهید.
برای خرید لطفا با یکی از دو شماره زیر تماس حاصل فرمایید.
77520084
77607928
همچنین برای خرید سیم جوش آلومینیوم می توانید از فروشگاه تهران نقره اقدام نمایید .

الکترود مس