در ادامه ی معرفی انواع سیم جوش ها این بار میخواهیم به مشخصات و بررسی کاربرد های سیم جوش برنجی بپردازیم. اگر شما نیاز به الکترود برنجی به صورت عمده دارید میتوانید با بازرگانی تهران نقره تماس بگیرید. گروه صنعتی تهران نقره مرجع تخصصی انواع سیم جوش ها است.

سیم جوش برنجی :

آلیاژ های این گروه دارای نقطه ذوب بالایی هستند. که بیشتر برای نقاطی که قطعات مورد استفاده جوشکاری زیاد بوده. و نیاز هست به پر کردن شیار های نسبتا ضخیم کاربرد دارد.
از ویژگی دیگر این گروه از الکترود های برنجی قیمت مناسب و نداشتن محدودیت استفاده برای انواع فلزات پایه اشاره کرد.از مورد های کاربرد این سیم جوش برنجی را میتوان به صنعت خودرو سازی و صنعت ساخت کابینت و ورق فلزی دانست.

نکته مهم : الکترود های برنجی برای جوشکاری به روشی منتسب به اکسااستین یا (هوا گاز) است. و برای این روش کاربرد دارد. برای این کار از سیم های مخصوص جوش کاری برنجی که مقدار مس به کار رفته 42 تا 82 درصد است. و برای جلوگیری کردن از اکسیداسیون از پودر جوشکاری  استفاده می شود.

 

سیم جوش برنجی

پودر تنه کار چیست؟ و برای چه منظوری استفاده میشود؟

برای جوشکاری با سیم جوش هایی مثل سیم جوش نقره و یا سیم جوش برنجی باید تنه کار مناسبی برای این کار احتیاج داریم که به را راحتی تمیز بشه که موجب اتصال قوی باشه. پودر تنه کار محصولی است با عنوان هایی مثل پودر تنه کار برنج* پودر تنه کار* تنه کار سیم جوش برنجی*پودر سیم جوش برنجی و یا پودر فلاکس و … معرفی میشود.

 

دلایل استفاده از سیم جوش برنجی در جوشکاری چیست ؟

روند کار در جوشکاری رو بالا میبره.

کم کردن عیب و نقص هایی که ممکن است در جوشکاری رخ بدهد.

مکانیسم تغذیه

نفوذ عمیق جوشکاری

عوامل موثر در قیمت سیم جوش های برنجی:

نوع برند الکترود برنجی:

باید توجه کرد که سیم جوش محصول چه کارخانه ای است و آیا در کارخانه ای معتبر با مقادیر استاندارد تولید شده یا خیر. سیم جوش های برنجی که در تهران نقره ارائه می شوند. بهترین کیفیت را در بازار ایران دارند.

کیفیت سیم جوش برنجی:

باید توجه کرد که هر چقدر کیفیت الکترود برنجی بالا باشد. و از مرغوبیت بالایی برخوردار باشد قیمت نیز متناسب با آن افزایش میابد که امری کاملا بدیهی و طبیعی است.

بسته بندی الکترود برنجی نیز نقش چشم گیری در قیمت آن دارد.و باید استاندارد های لازم رو دارا باشه

جنس مفتول به کار رفته در الکترود برنجی در قیمت تاثیر به سزایی خواهد گذاشت.

انواع مختلف الکترود های برنجی در ایران محصولات کارخانه های مختلفی است. که بعضی از آن ها سابقه های زیادی در تهیه و فروش انواع سیم جوش های برنجی و مسی دارند.
پس به خاطر این موضوع محصولات تهیه شده این کارخانجات معروف و محبوب در بازار های داخل ایران و همینطور خارج از کشور است.
پس میتوانید برای تهیه الکترود برنجی مورد نیاز و مناسب برای کار خودتون به صورت حضوری و مراجعه به این کارخانه ها هم میتوانید از طریق سایت بازرگانی تهران نقره و به صورت آنلاین محصول مورد نیاز خود را خریداری کنید. تا ما محصولات با کیفیت و ضمانت برای شما در هر کجا باشید ارسال کنیم.