سيم جوش نقره 3٠ درصد روكشدار لوكاس

خرید سیم جوش نقره 30 درصد سيم جوش نقره 3٠ درصد دارای بهترین کیفیت خرید مستقیم از وارد کننده. مبدا:تركيه??

سيم جوش نقره نگين

مبدا:ايران?? وزن خالص:٢ كيلوگرم مورد استفاده جهت جوشكاري مس به مس،برنج،آهن

سیمجوش نقره نگین

مبدا: ایران?? وزن خالص: ۲ کیلوگرم مورد استفاده جهت جوشکاری مس به مس،آهن،برنج خواص: دارای استاندارد ایران و آلمان

الکترود نقره

طیف وسیعی از الکترودهای Ag/AgCl موسوم به الکترود نقره مناسب برای استفاده به عنوان الکترودهای مرجع در بازار موجود است. الکترود نقره از مواد با خلوص بسیار بالا و با استفاده از یک فرآیند دقیق که منجر به دانه ریز و مخلوط همگن نقره و کلرید نقره می گردد ساخته شده است. یک فرآیند حرارت دهی دقیق کل مجموعه الکترود را تقویت و تثبیت می کند. این الکترودهای همه کاره دارای قوام فلزات نرم بوده و می توان آنها را با استفاده از تکنیک های سنباده زنی، برش، سوراخ کردن و براده سازی دوباره شکل داد. این الکترودهای معجزه گر برای استفاده در الکتروشیمی، تحریک پذیری، ثبت دقیق بیوالکتریک و الکتروفیزیولوژی تولید می شوند.

به دلیل پایداری و نتایج قابل تکرار، الکترودهای Ag/AgCl اغلب به عنوان الکترودهای استاندارد و مرجع مورد استفاده هستند. این الکترود که گاهی با سیم عرضه می شوند، دارای همان کیفیت الکترودهای رایج در بازار هستند، ولتاژ افست کم، پایداری، عدم کلرید مجدد، قابل استفاده مجدد، استریلیزاسیون سرد هستند. سیم نقره ای که در الکترود جاسازی شده است، نقره خالص بوده و امکان اتصال خاصی را که متناسب با نیاز کاربران است را فراهم می کند.

کاربرد های الکترود های AG-AgCl

از سوی دیگر الکترود های AG-AgCl  نوعی الکترود مرجع هستند که:

1) در اندازه گیری های الکتروشیمیایی استفاده می شوند

2) به دلایل زیست محیطی جایگزین الکترود کلومل اشباع شده است

3) معمولاً الکترود مرجع داخلی در pH متر است و اغلب به عنوان یک مرجع در ارزیابی و محاسبه پتانسیل در حال کاهش استفاده می شود.

4) این الکترود رایج ترین الکترود مرجع برای آزمایش سیستم های کنترل خوردگی در محیط آب دریا است.

قیمت الکترود نقره

به دلیل نوسانات قیمتی که در بازار وجود دارد قیمت دقیقی را نمی توان برای این محصول اعلام کرد اما می توانید برای اطلاع از قیمت الکترود نقره با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

خرید الکترود نقره

برای خرید الکترود نقره پیشنهاد ما به شما فروشگاه تهران نقره می باشد که چندین سال است در این زمینه فعالیت داشته و از اقراد متخصص در این زمینه بهره مند می باشد.

سیم جوش نقره

الکترود روکشدار